Lampa wisząca sufitowa BRUNO 10 - punktowa czarny LeuchtenDirekt - 15206-18
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa wisząca |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 10 |
| Strumień (lm): | 550 |
| Temperatura barwowa(K): | 3000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Możliwość ściemniania: | Nie |
| Materiał: | Stal + aluminium, tworzywo sztuczne (pmma) |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość produktu(cm): | 120 |
| Szerokość produktu(cm): | 30 |
| Długość produktu(cm): | 89 |
| Wymiary opakowania (cm): | 37 x 10.5 x 96 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 10 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 5500Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 52W |
| Wysokość (cm) | 89 |
| Szerokość (cm) | 30 |
| Długość (cm) | 120 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | BRUNO |
| EAN | 4043689979874 |
| Wymiary opakowania (cm) | 37 x 10.5 x 96 |