Element girlandy FESTOON LIGHTS 9M 15XE27 7872 Nowodvorski Lighting
Element girlandy FESTOON LIGHTS 9M 15XE27 7872
Dane techniczne
| Typ | Girlanda |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Przewód gumowy |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 15 |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| IP | IP65 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 900 cm |
| Wymiary opakowania | 29 x 25.5 x 10.5 cm |
Bezpieczeństwo