• Darmowa dostawa

  Przy kwocie 300 zł

 • Doradztwo

  W doborze oświetlenia

 • Magazyn

  Produkty z wysyłką 24h

 • Atrakcyjne ceny

  Program rabatowy

Zestawy szynoprzewodowe

Wraz z postępem technologicznym zmieniają się gusta dotyczące oświetlenia mieszkań. Ostatnio bardzo popularnym trendem jest oświetlenie szynowe, znane dotąd przede wszystkim ze sklepów z ubraniami. Teraz znalazło ono swoje miejsce w przestronnych salonach, gdzie stanowi funkcjonalne i stylowe rozwiązanie. Ale to nie wszystko - świetnie sprawdza się również w kuchni, podkreślając kształt pomieszczenia i oświetlając nawet najdłuższy blat. Lampy szynowe z możliwością dowolnej regulacji są również idealnym rozwiązaniem do przedpokoju, gdzie zrobią dobre pierwsze wrażenie na gościach.

Gustowne minimalistyczne oświetlenie?

Polecamy zainstalowanie systemu szynowego w prosty sposób oświetlisz najważniejsze elementy w gustowny sposób. Dzięki jednemu systemowi szynowemu oświetlimy nie tylko cały salon, ale także aneks kuchenny. Spoty zainstalowane na takiej szynie oświetleniowej zapewnią bardzo klimatyczne oświetlenie. A to jeszcze nie wszystko - nasze oświetlenie szynowe jest regulowane w pełnym zakresie, co oznacza, że po jakimś czasie możesz zmienić aranżację bez konieczności zmiany całej instalacji elektrycznej.

Najczęściej wybieranym rozwiązaniem do domu są systemy szynowe jednofazowe. Dają one możliwość włączania i wyłączania wszystkich lamp naraz. Stanowi to idealne rozwiązanie do niewielkiego mieszkania, gdzie planujemy zainstalować jeden szynoprzewód lub podzielić poszczególne pomieszczenia pomiędzy kilka włączników. Oświetlenie szynowe 1-fazowe jest tańszym i bardziej minimalistycznym rozwiązaniem, a do tego mniejsze oprawy i akcesoria są bardziej eleganckie i schludne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oświetlenia szynowego

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl