Kinkiet MEKONG II 4420 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP42 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Elewacja/Taras |
| Odstawalność od ściany | 16 cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość | 8 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Wymiary opakowania | 31 x 10 x 16 cm |
Bezpieczeństwo