Plafon 18W IP20 ARENA BLACK LED czarny okrągły z wbudowanym modułem LED Nowodvorski Lighting
Plafon 18W IP20 ARENA BLACK LED 10176 Nowodvorski Lighting
- to idealne oświetlenie do każdego mieszkania, domu czy biura. Lampy sufitowe stanowią jeden z najważniejszych aspektów aranżacji wnętrza – przykuwają uwagę swoim designem, ponieważ zazwyczaj znajdują się w centralnej części sufitu i są głównym oświetleniem pomieszczenia. Plafon 18W IP20 ARENA BLACK LED 10176 to doskonała propozycja od renomowanego producenta Nowodvorski, który posiada w swojej ofercie nie tylko plafony do jadalni, sypialni, kuchni czy pokoju dziennego czy gościnnego, ale również inne lampy. Marka Nowodvorski to gwarancja najwyższej jakości, starannie dobranych materiałów oraz dbałości o najmniejszy szczegół.
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafony |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne PMMA |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Strumień świetlny | 2200lm |
| Barwa światła | 4000K |
| Kąt (°) | 100° |
| Żywotność (h) | 50000h |
| Moc maksymalna | 20W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Szerokość | 40.5 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Wymiary opakowania | 11 x 41 x 41 cm |
Bezpieczeństwo