Plafon CRISTAL BLACK M o średnicy 56cm na czarnej obręczy z kryształkami Nowodvorski Lighting
Plafon CRISTAL BLACK M 7627 Nowodvorski Lighting
- to idealne oświetlenie do każdego mieszkania, domu czy biura. Lampy sufitowe stanowią jeden z najważniejszych aspektów aranżacji wnętrza – przykuwają uwagę swoim designem, ponieważ zazwyczaj znajdują się w centralnej części sufitu i są głównym oświetleniem pomieszczenia. Plafon CRISTAL BLACK M 7627 to doskonała propozycja od renomowanego producenta Nowodvorski, który posiada w swojej ofercie nie tylko plafony do jadalni, sypialni, kuchni czy pokoju dziennego czy gościnnego, ale również inne lampy. Marka Nowodvorski to gwarancja najwyższej jakości, starannie dobranych materiałów oraz dbałości o najmniejszy szczegół.
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Żyrandol |
| Kolor dominujący | Transparentny |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Materiał | Kryształ |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 9 |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Glamour |
| Wysokość podsufitki | 3 cm |
| Szerokość podsufitki | 30 cm |
| Szerokość | 56 cm |
| Wysokość | 41 cm |
| Wymiary opakowania | 30 x 57 x 57 cm |
Bezpieczeństwo