Plafon KASAI CHROME 9490 Nowodvorski
Plafon KASAI CHROME 9490 Nowodvorski
- to idealne oświetlenie do każdego mieszkania, domu czy biura. Lampy sufitowe stanowią jeden z najważniejszych aspektów aranżacji wnętrza – przykuwają uwagę swoim designem, ponieważ zazwyczaj znajdują się w centralnej części sufitu i są głównym oświetleniem pomieszczenia. Plafon KASAI CHROME 9490 to doskonała propozycja od renomowanego producenta Nowodvorski, który posiada w swojej ofercie nie tylko plafony do jadalni, sypialni, kuchni czy pokoju dziennego czy gościnnego, ale również inne lampy. Marka Nowodvorski to gwarancja najwyższej jakości, starannie dobranych materiałów oraz dbałości o najmniejszy szczegół.
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafony |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Chrom |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Stal chromowana |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość | 32 cm |
| Wysokość | 7.5 cm |
| Wymiary opakowania | 7.5 x 32 x 32 cm |
Bezpieczeństwo