Lampa wisząca LASER BLACK X na prostokątnej rozecie z 10 kloszami-rurkami Nowodvorski
Lampa wisząca LASER BLACK X 8923 Nowodvorski
- to idealne rozwiązanie do każdego mieszkania, domu czy biura. Lampy wiszące to niezwykle ważny element wystroju i oświetlenia, ponieważ często pełnią rolę głównego źródła światła w pomieszczeniu. Lampa wisząca LASER BLACK X 8923 to doskonała propozycja od renomowanego producenta Nowodvorski, który posiada w swojej ofercie nie tylko lampy wiszące do salonu, kuchni, sypialni czy pokoju gościnnego, ale również inne oprawy. Marka Nowodvorski to gwarancja najwyższej jakości i dbałości o każdy szczegół.
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Gwint | G9 |
| Ilość źródeł światła | 10 |
| Moc maksymalna | 10x10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Modyfikacja wysokości | Tak (przez elektryka) |
| Wysokość podsufitki | 2.2 cm |
| Szerokość podsufitki | 20 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 49 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 2.5 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Wysokość | max 130 cm |
| Długość | 78 cm |
| Wymiary opakowania | 12.5 x 25 x 83.5 cm |
Bezpieczeństwo