Lampa wisząca MONACO II z dwoma kloszami kulami Nowodvorski
Lampa wisząca MONACO II 9363 Nowodvorski
- to idealne rozwiązanie do każdego mieszkania, domu czy biura. Lampy wiszące to niezwykle ważny element wystroju i oświetlenia, ponieważ często pełnią rolę głównego źródła światła w pomieszczeniu. Lampa wisząca MONACO II 9363 to doskonała propozycja od renomowanego producenta Nowodvorski, który posiada w swojej ofercie nie tylko lampy wiszące do salonu, kuchni, sypialni czy pokoju gościnnego, ale również inne oprawy. Marka Nowodvorski to gwarancja najwyższej jakości i dbałości o każdy szczegół.
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Dymiony |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Przewód w oplocie |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Modyfikacja wysokości | Tak (przez elektryka) |
| Wysokość podsufitki | 3 cm |
| Szerokość podsufitki | 4 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 25 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 25 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Wysokość | max 120 cm |
| Długość | 65 cm |
| Wymiary opakowania | 17 x 38 x 70 cm |
Bezpieczeństwo