Lampa wisząca SOFT na 2 świetlówki LED biała 90 x 20cm podłużna Nowodvorski
Lampa wisząca SOFT LED WHITE 90x20 7545 Nowodvorski
- to idealne rozwiązanie do każdego mieszkania, domu czy biura. Lampy wiszące to niezwykle ważny element wystroju i oświetlenia, ponieważ często pełnią rolę głównego źródła światła w pomieszczeniu. Lampa wisząca SOFT LED WHITE 90x20 7545 to doskonała propozycja od renomowanego producenta Nowodvorski, który posiada w swojej ofercie nie tylko lampy wiszące do salonu, kuchni, sypialni czy pokoju gościnnego, ale również inne oprawy. Marka Nowodvorski to gwarancja najwyższej jakości i dbałości o każdy szczegół.
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne PMMA |
| Gwint | T8 |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Moc maksymalna | 16W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Modyfikacja wysokości | Tak (przez elektryka) |
| Wysokość podsufitki | 3 cm |
| Szerokość podsufitki | 8 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Wysokość | max 150 cm |
| Długość | 93.5 cm |
| Wymiary opakowania | 8.5 x 22 x 100 cm |
Bezpieczeństwo