Lampa podłogowa MONO BLACK 7707 Nowodvorski Lighting
Lampa podłogowa MONO BLACK 7707 Nowodvorski Lighting
- to elegancki i praktyczny dodatek do aranżacji wnętrza. Została wykonana z trwałej, lakierowanej stali w kolorze czarnym. Dzięki swojemu klasycznemu wyglądowi, pasuje do niemal każdego stylu, od nowoczesnego po tradycyjny. Lampę tę można wykorzystać w różnych pomieszczeniach - w sypialni, salonie, biurze czy korytarzu. Źródło światła w postaci wymiennego GU10 LED pozwala na regulację natężenia światła i zaoszczędzenie energii. Lampa podłogowa MONO BLACK 7707 posiada jedno źródło światła i jest produktem wolnostojącym, co umożliwia łatwy montaż. Wysokość tej lampy wynosi 120-130 cm, szerokość 15-24 cm, a długość 27 cm. Reflektora to 10,5 cm, a szerokość 5,5 cm. Lampę tę można zamontować wewnątrz pomieszczenia, w miejscach ochronionych przed wpływem wilgoci, ponieważ posiada klasę ochrony IP20.
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne ABS |
| Gwint | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Produkt wolnostojący |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 10.5 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 5.5 cm |
| Szerokość podstawy | 15 cm |
| Długość podstawy | 27 cm |
| Szerokość | 15-24 cm |
| Wysokość | 120-130 cm |
| Długość | 27 cm |
| Wymiary opakowania | 6.5 x 21.5 x 122 cm |
Bezpieczeństwo