Lampa LED ITAKA 3000K 40W 8460 Nowodvorski Lighting
Lampa LED ITAKA 3000K 40W 8460 Nowodvorski Lighting
- to idealne oświetlenie do każdego mieszkania, domu czy biura. Lampy sufitowe stanowią jeden z najważniejszych aspektów aranżacji wnętrza – przykuwają uwagę swoim designem, ponieważ zazwyczaj znajdują się w centralnej części sufitu i są głównym oświetleniem pomieszczenia. Lampa LED ITAKA 3000K 40W 8460 to doskonała propozycja od renomowanego producenta Nowodvorski, który posiada w swojej ofercie nie tylko plafony do jadalni, sypialni, kuchni czy pokoju dziennego czy gościnnego, ale również inne lampy. Marka Nowodvorski to gwarancja najwyższej jakości, starannie dobranych materiałów oraz dbałości o najmniejszy szczegół.
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafony |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Tworzywo |
| Materiał dodatkowy | Aluminium / Znal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Strumień świetlny | 4200lm |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 100° |
| Żywotność (h) | 50000h |
| Moc maksymalna | 40W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni lub na linkach |
| Kształt otworu | Prostokątny |
| Wymiary otworu | 57x57 cm |
| Szerokość | 59.5 cm |
| Długość | 59.5 cm |
| Wymiary opakowania | 6 x 63 x 63 cm |
Bezpieczeństwo