ARIZONA plafon mały LED IP20 | 3824 Argon
5 sztuk
towar niedostępny
Opis
Rodzaj: plafon mały, Producent: Argon
Seria: ARIZONA , Kolor: czarny, Materiał: stal lakierowana, szkło
Typ źródła światła: LED 1150 lm / 3000 K, Maksymalna moc oprawy: 9W
Wysokość / długość (mm): 70, Szerokość (mm): 170, Głębokość (mm): 150
Stopień ochrony: IP20, Klasa efektywności energetycznej: A++ - A LED
Możliwość wymiany źródła światła: Nie, Źródła światła w komplecie: Zintegrowany
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon mały led |
| Kolor dominujący | Czarny struktura |
| Materiał | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc źródła światła | 12W |
| Kolekcja | ARIZONA |
| Napięcie | 230V |
| Barwa światła | 3000 K |
| Lm | 1150 lm |
| IP | IP20 |
| Uwagi dodatkowe | możliwość zastosowania modułu LED o temperaturze barwowej 4000K - nieodpłatnie |
| Wysokość (mm) | 70 |
| Szerokość (mm) | 170 |
| Głębokość (mm) | 150 |
| Wymiary opakowania (mm) | 100 x 150 x 170 |
Bezpieczeństwo