Biurko GAMSET SNAKE 1.0 | EKGS8112 GAMSET
2 sztuki
towar niedostępny
Opis
| Rodzaj oprawy oświetleniowej: | Biurko GAMSET SNAKE 1.0 |
| Materiał: | PŁYTA MDF + METAL |
| Kolor: | CZARNY |
| Szerokość / Średnica: | 1000 mm |
| Wysokość: | 750 mm |
| Głębokość: | 600mm |
| Wymiary opakowania (cm): | 106.5 x 65.5 x 11 |
| Producent: | Eko-Light |
| Marka: | GAMSET |