DOWNLIGHT P/T KWADRAT 12W 4000K CZARNY DL-1 EC20468 Eco Light
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Informacje dodatkowe | Wbudowany zasilacz; Otwór montażowy: 155x155mm |
| Kolor | Czarny |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Rodzaj | Podtynkowy |
| Materiał | Plastik |
| Jasność (lm) | 1200lm |
| Klasa energetyczna | F |
| Wymiary (mm) | 170 x 170 x 28 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Producent | Eco Light |