Duża lampa stołowa Morris - 1 źródło światła MORRIS-TL-LARGE Elstead Lighting
5 sztuk
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Kolor uzupełniający | Czerń |
| Materiał | Porcelana |
| Materiał dodatkowy | Polycotton |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Morris |
| Szerokość | 460 mm |
| Wysokość oprawy | 730 mm |
| Średnica | 460 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Wtyczka elektryczna |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z inteligentnymi żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Materiał abażura/klosza | Polycotton |
| Kolor abażura | Kremowy |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 48 x 48 x 74 cm |