Duża lampa stołowa Newham - 1 źródło światła NEWHAM-TL-L Elstead Lighting
1 sztuka
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Materiał | Ceramika |
| Materiał dodatkowy | Teksturowana satyna |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Newham |
| Szerokość | 350 mm |
| Wysokość oprawy | 667 mm |
| Średnica | 350 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Wtyczka elektryczna |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z inteligentnymi żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Materiał abażura/klosza | Teksturowana satyna |
| Kolor abażura | Perłowy |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 38,5 x 38,5 x 51 cm |