Duża lampa wisząca Fusion - 3 źródła świtała - Naturalny mosiądz FE-FUSION-P-L-PNBR Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Naturalny mosiądz |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Szkło opalowe |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Fusion |
| Maksymalna długość | 1753 mm |
| Minimalna długość | 381 mm |
| Szerokość | 533 mm |
| Wysokość oprawy | 318 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Kolor podsufitki | Naturalny mosiądz |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 55 x 55 x 30 cm |