Duża lampa wisząca Hobson - 1 źródło światła - Satynowy nikiel FE-HOBSON-P-L-SN Elstead Lighting - Retiring
2 sztuki
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Satynowy nikiel |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Szkło z bąbelkami powietrza |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Hobson |
| Maksymalna długość | 1680 mm |
| Minimalna długość | 766 mm |
| Wysokość oprawy | 521 mm |
| Średnica | 355 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 75 W |
| Kolor podsufitki | Satynowy nikiel |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 39,4 x 39,4 x 55,9 cm |