Duża lampa wisząca Lacey - 4 źródła światła - Brązowa KL-LACEY-P-L-MB Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Szkło opalowe, Organza |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Lacey |
| Długość łańcucha/przewodu | Łańcuch: 1829 mm |
| Maksymalna długość | 2564 mm |
| Minimalna długość | 698 mm |
| Szerokość | 508 mm |
| Wysokość oprawy | 597 mm |
| Średnica | 508 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Kolor podsufitki | Brązowy |
| Kolor abażura | Kremowy |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 57 x 57 x 46,5 cm |