Duża latarnia wisząca Newbury - 2 źródła światła - Lakierowany polerowany mosiądz QZ-NEWBURY8-L-PB Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Latarnia wisząca |
| Kolor dominujący | Lakierowany polerowany mosiądz |
| Materiał | Mosiądz |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Newbury |
| Długość łańcucha/przewodu | Łańcuch: 1200 mm |
| Maksymalna długość | 1708 mm |
| Minimalna długość | 508 mm |
| Szerokość | 264 mm |
| Wysokość oprawy | 497 mm |
| Średnica | 264 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa IP | IP23 |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Kolor podsufitki | Lakierowany polerowany mosiądz |
| Zastosowanie | Zewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 42,5 x 33,5 x 28 cm |