Duża latarnia wisząca Vandalia - 3 źródła światła KL-VANDALIA8-L Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Latarnia wisząca |
| Kolor dominujący | Teksturowana czerń |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło z bąbelkami powietrza |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Vandalia |
| Długość łańcucha/przewodu | Łańcuch: 1829 mm |
| Maksymalna długość | 2442 mm |
| Minimalna długość | 583 mm |
| Szerokość | 356 mm |
| Wysokość oprawy | 482 mm |
| Średnica | 356 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa IP | IP44 |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Kolor podsufitki | Teksturowana czerń |
| Zastosowanie | Zewnętrzne |
| Gwarancja | 3-letnia gwarancja antykorozyjna |
| Wymiary opakowania | 43 x 43 x 55 cm |