Duża obrazówka Chawton - 4 źródła światła - Ciemnobrązowa CHAWTON-PLL-DB Elstead Lighting
6 sztuk
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Obrazówka |
| Kolor dominujący | Ciemnobrązowe |
| Materiał | Stal |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Chawton |
| Głębokość | 186 mm |
| Szerokość | 652 mm |
| Wysokość oprawy | 119 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 13,5 x 72 x 33 cm |