Duża obrazówka LED Alton - Szczotkowany mosiądz ALTON-PL-L-BB Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Obrazówka |
| Kolor dominujący | Szczotkowany mosiądz |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Poliwęglan |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w zestawie | Tak |
| Rodzina | Alton |
| Głębokość | 211 mm |
| Szerokość | 674 mm |
| Wysokość oprawy | 169 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa energetyczna | G |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Tak |
| Kąt świecenia (°) | 120 |
| Maksymalna moc | 11,6 W |
| Temperatura barwowa LED | 3000 K |
| Ilość lumenów | 983 lm |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 73 x 25,4 x 15,9 cm |