Duży plafon Laguna - 3 źródła światła QZ-LAGUNA-F-L Elstead Lighting
1 sztuka
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Kolor dominujący | Renesansowa miedź |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Laguna |
| Szerokość | 406 mm |
| Wysokość oprawy | 140 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 50 x 30 x 50 cm |