Duży plafon Plantation - 3 źródła światła - Polerowany antyczny nikiel HK-PLANT-F-L-PL Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Kolor dominujący | Polerowany antyczny nikiel |
| Materiał | Mosiądz |
| Materiał dodatkowy | Aluminium, Szkło optyczne |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Plantation |
| Szerokość | 406 mm |
| Wysokość oprawy | 222 mm |
| Średnica | 406 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 49 x 49 x 30 cm |