Duży półplafon Collier - 4 źródła światła HK-COLLIER-SF-M Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Półplafon |
| Kolor dominujący | Stary mosiądz |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Szkło opalowe |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Collier |
| Szerokość | 559 mm |
| Wysokość oprawy | 293 mm |
| Średnica | 559 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Kolor podsufitki | Stary mosiądz |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 31 x 56 x 56 cm |