GIRLANDA 10M Z ZARÓWKĄ FILAMENTOWĄ EKO6925 Milagro
Opis
Girlanda świetnie sprawdzi się jako element dekoracji w ogrodach, w antresolach czy na tarasach, tworząc swoim światłem niepowtarzalny klimat i nastrój. Dzięki temu, wykonano ją z bardzo trwały materiałów - czarne tworzywo sztuczne - przypisano mu stopień ochrony IP44, co oznacza, że ten model jest chroniony przed szkodliwą wilgocią. Girlanda od marki Eko-Light bardzo dobrze sprawdzi się także we wnętrzach loftowych lub skandynawskich.
Dane techniczne
| Typ | Girlanda |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Tworzywo |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 10 |
| Żródło światła w komplecie | Nie |
| Moc | 150 W MAX |
| Barwa światła | Ciepła 2700K |
| Szerokość (cm) | 3.5 |
| Długość (cm) | 1000 |
| Wysokość (cm) | 6 |
| Napięcie | ~230V/ 50z |
| IP | IP44 |
| Wymiary opakowania (cm) | 22 x 17 x 27 |