Kinkiet Abbey - 1 źródło światła FE-ABBEY1 Elstead Lighting
1 sztuka
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Piaskowo-srebrne |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Tkanina |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Abbey |
| Głębokość | 264 mm |
| Szerokość | 152 mm |
| Wysokość oprawy | 391 mm |
| Średnica | 152 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 21 x 32 x 45 cm |