Kinkiet Adjusta 1xLED czarny WL0117-BK Yaskr
4 sztuki
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Producent | Yaskr |
| Ilość lumenow | 240 lm |
| Moc | 3W LED |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Możliwość zmiany temperatury barwowej | Nie |
| Regulacja kierunku światła | Tak |
| Kolekcja | Adjusta |
| Średnica | 2.5 cm |
| Szerokość | 4 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Długość | 20 cm |
| Głębokość | 18 cm |
| Pomieszczenia | Sypialnia |
| Klasa energetyczna | G |
| Ip | IP 20 |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Sposób montażu | Natynkowy |