Kinkiet Bolti 1xG9 złoty WL0113 Yaskr
2 sztuki
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Gwint | G9 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Producent | Yaskr |
| Żarówki w zestawie | Nie |
| Moc | 10 W LED |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Regulacja kąta świecenia | Nie |
| Kolekcja | Bolti |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Średnica klosza | 12 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Pomieszczenia | Biuro, Jadalnia, Salon, Sypialnia |
| Ip | IP 20 |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Sposób montażu | Natynkowy |