Kinkiet Elgidia 1xLED IP 44 złoty WL0122-S-GD Yaskr
3 sztuki
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Producent | Yaskr |
| Ilość lumenow | 1117 lm |
| Moc | 12W LED |
| Temperatura barwowa | 3500K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Możliwość zmiany temperatury barwowej | Nie |
| Regulacja kierunku światła | Nie |
| Kolekcja | Elgidia |
| Szerokość | 41.5 cm |
| Wysokość | 41.5 cm |
| Długość | 14 cm |
| Głębokość | 5 cm |
| Pomieszczenia | Łazienka |
| Klasa energetyczna | F |
| Ip | IP 44 |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Sposób montażu | Natynkowy |