Kinkiet HAMPTON LED transparentny (ryflowany) 8622 Argon
1 sztuka
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Transparentny (ryflowane) |
| Kolor uzupełniający | Mosiądz szczotkowany |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Mosiądz |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc źródła światła | 34W |
| Kolekcja | HAMPTON |
| Barwa światła | 3000K |
| IP | IP20 |
| Uwagi dodatkowe | możliwość zastosowania modułu LED o temperaturze barwowej 4000K - nieodpłatnie |
| Wysokość (mm) | 1530 |
| Szerokość (mm) | 300 |
| Głębokość (mm) | 300 |
| Wymiary opakowania (mm) | 130 x 130 x 800 |