Kinkiet LAHTI S biały LED 4000K LED IP20 TH.185 SOLLUX
10 szt.
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Aluminium |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Barwa światła | 4000K (barwa neutralna) |
| Lumeny | 920lm |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc maksymalna (W) | 8-10W |
| Funkcjonalność | Rozproszone światło |
| Kształt | Podłużny |
| Kolor podsufitki | Biały |
| Kolor kabla | Transparentny |
| Wymiary (D x Sz x W) cm | 4 x 6.5 x 50 |
| Klasa energetyczna | G |
| Klasa IP | IP20 |
| Zasilanie | ~220-230V |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Salon, Sypialnia, Jadalnia, Kuchnia, Restauracja, Korytarz, Przedpokój, Biuro |
| Producent | Sollux Lighting |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 8 x 5 x 52 |