Kinkiet / Lampa wisząca Provence - 1 źródło światła - Postarzany mosiądz PV-GWP-AB Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Postarzany mosiądz |
| Materiał | Stal |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Provence |
| Maksymalna długość | 1235 mm |
| Minimalna długość | 535 mm |
| Szerokość | 297 mm |
| Wysokość oprawy | 174 mm |
| Średnica | 297 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 82 x 51 x 24 cm |