Kinkiet Malika 2xE27 czarny WL0123-2 Yaskr
1 sztuka
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Producent | Yaskr |
| Żarówki w zestawie | Nie |
| Moc | 12 W LED |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Regulacja kąta świecenia | Nie |
| Kolekcja | Malika |
| Średnica klosza | 8 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Wysokość | 33 cm |
| Pomieszczenia | Biuro, Jadalnia, Kuchnia, Salon |
| Ip | IP20 |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Sposób montażu | Natynkowy |