Kinkiet Olendria 1xLED IP 44 złoty WL0119-L Yaskr
4 sztuki
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Producent | Yaskr |
| Ilość lumenow | 2129 lm |
| Moc | 17W LED |
| Temperatura barwowa | 3500K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Możliwość zmiany temperatury barwowej | Nie |
| Regulacja kierunku światła | Nie |
| Kolekcja | Olendria |
| Szerokość | 76.5 cm |
| Wysokość | 76.5 cm |
| Długość | 5.2 cm |
| Głębokość | 13.5 cm |
| Pomieszczenia | Łazienka |
| Klasa energetyczna | E |
| Ip | IP 44 |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Sposób montażu | Natynkowy |