Kinkiet Ringa L 1xLED biały WL0116-L-WH Yaskr
2 sztuki
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Aluminium |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Producent | Yaskr |
| Ilość lumenow | 3780 lm |
| Moc | 45 W LED |
| Temperatura barwowa | 3000K, 3500K, 4000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Możliwość zmiany temperatury barwowej | Tak |
| Regulacja kierunku światła | Nie |
| Kolekcja | Ringa |
| Średnica | 90 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Pomieszczenia | Biuro, Jadalnia, Salon, Sypialnia |
| Klasa energetyczna | G |
| Ip | IP 44 |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Sposób montażu | Natynkowy |