Kinkiet Ringa M 1xLED biały WL0116-M-WH Yaskr
1 sztuka
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Aluminium |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Producent | Yaskr |
| Żarówki w zestawie | Tak |
| Ilość lumenow | 2940 lm |
| Moc | 35 W LED |
| Temperatura barwowa | 3000K, 3500K, 4000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Możliwość zmiany temperatury barwowej | Tak |
| Regulacja kąta świecenia | Nie |
| Kolekcja | Ringa |
| Średnica | 60 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Pomieszczenia | Biuro, Jadalnia, Salon, Sypialnia |
| Klasa energetyczna | G |
| Ip | IP 44 |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Sposób montażu | Natynkowy |