Kinkiet Slide 1xLED szczotkowany mosiądz WL0108-BS Yaskr
1 sztuka
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Kolor dominujący | Mosiądz |
| Materiał | Aluminium |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Producent | Yaskr |
| Żarówki w zestawie | Tak |
| Ilość lumenow | 512 lm |
| Moc | 8 W LED |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Możliwość zmiany temperatury barwowej | Nie |
| Regulacja kierunku światła | Tak |
| Kolekcja | Slide |
| Średnica klosza | 6 cm |
| Wysokość | 12,5 |
| Pomieszczenia | Hol, Salon, Sypialnia |
| Klasa energetyczna | F |
| Ip | IP 20 |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Sposób montażu | Natynkowy |