Kinkiet / plafon TAMPA GX53 dymny 8833 Argon
2 sztuki
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Opcja zawieszenia jako plafon |
| Kolor dominujący | Dymny |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Gwint | GX53 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Tak – 7W element gratisowy |
| Moc źródła światła | 12W LED (max) |
| Kolekcja | TAMPA |
| Napięcie | 230V |
| IP | IP20 |
| Uwagi dodatkowe | możliwość zamontowania jako plafon lub kinkiet |
| Wysokość (mm) | 90 |
| Szerokość (mm) | 250 |
| Głębokość (mm) | 250 |
| Wymiary opakowania (mm) | 270 x 270 x 220 |