Kinkiet ścienny NEVIS 1 - punktowa złoty PaulNeuhaus - 9011-12
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Kinkiet |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Strumień (lm): | 760 |
| Temperatura barwowa(K): | 3000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Możliwość ściemniania: | Nie |
| Materiał: | Stal |
| Kolor: | Złoty |
| Wysokość produktu(cm): | 21 |
| Szerokość produktu(cm): | 25.5 |
| Długość produktu(cm): | 34 |
| Wymiary opakowania (cm): | 28 x 28 x 11 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 760Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 8W |
| Wysokość (cm) | 21 |
| Szerokość (cm) | 25,5 |
| Długość (cm) | 34 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | NEVIS |
| EAN | 4012248288160 |
| Wymiary opakowania (cm) | 28 x 10 x 28 |