Kinkiet ścienny PALMA 6 - punktowa drewna PaulNeuhaus - 9478-79
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Kinkiet |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 6 |
| Strumień (lm): | 130 |
| Temperatura barwowa(K): | 3000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość ściemniania: | Nie |
| Materiał: | Stal + płyta mdf, plastik |
| Kolor: | Drewna |
| Wysokość produktu(cm): | 12 |
| Szerokość produktu(cm): | 6 |
| Długość produktu(cm): | 32 |
| Wymiary opakowania (cm): | 14 x 7.5 x 33 |
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Drewniany |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo, drewno |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 780Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 6,5W |
| Wysokość (cm) | 12 |
| Szerokość (cm) | 6 |
| Długość (cm) | 32 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PALMA |
| EAN | 4012248358290 |
| Wymiary opakowania (cm) | 14 x 7.5 x 33 |