Kinkiet ścienny SILEDA 1 - punktowa Aluminummatt PaulNeuhaus - 9785-96
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Kinkiet |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Strumień (lm): | 850 |
| Temperatura barwowa(K): | 3000 |
| IP: | IP44 |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Możliwość ściemniania: | Nie |
| Materiał: | Stal, akryl |
| Kolor: | Aluminummatt |
| Wysokość produktu(cm): | 19.5 |
| Szerokość produktu(cm): | 13.5 |
| Długość produktu(cm): | 16.5 |
| Wymiary opakowania (cm): | 10.5 x 9.5 x 17 |
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Aluminium matowe |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 850Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 8W |
| Wysokość (cm) | 19,5 |
| Szerokość (cm) | 13,5 |
| Długość (cm) | 16,5 |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Seria | SILEDA |
| EAN | 4012248268933 |
| Wymiary opakowania (cm) | 10.5 x 9.5 x 17 |