Kinkietel ewacyjny RYAN 2 - punktowa antracyt PaulNeuhaus - 9772-13
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Kinkiet |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 2 |
| Strumień (lm): | 700 |
| Temperatura barwowa(K): | 3000 |
| IP: | IP54 |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Możliwość ściemniania: | Nie |
| Materiał: | Aluminium, tworzywo sztuczne (pmma) |
| Kolor: | Antracyt |
| Wysokość produktu(cm): | 22 |
| Szerokość produktu(cm): | 12.3 |
| Długość produktu(cm): | 14 |
| Wymiary opakowania (cm): | 11 x 8 x 23.5 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolor dominujący | Antracyt |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Strumień świetlny (lm) | 1400Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 12W |
| Wysokość (cm) | 22 |
| Szerokość (cm) | 12,3 |
| Długość (cm) | 14 |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Seria | RYAN |
| EAN | 4012248351918 |
| Wymiary opakowania (cm) | 11 x 8 x 23.5 |