LAMPA STOJĄCA 3D 5W LED ML202 Milagro
Opis
Ze względu na uniwersalną stylistykę, połączenie tradycyjnego kształtu klosza, który wykończono bardziej nowocześnie z unikalnym efektem trójwymiarowości podkreślonym przez linie mające na celu uwypuklić efekt 3D, lampę można dopasować niemal do wszystkich pomieszczeń. Lampka może stanowić także część spójnej stylizacji, łącząc się z pozostałymi lampami znajdującymi się w kolekcji 3D.
Lampa objęta jest 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne."
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Żródło światła w komplecie | Tak |
| Moc | 5W |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Strumień świetlny | 350LM |
| Szerokość (cm) | 30 |
| Wysokość (cm) | 40 |
| Głębokość (cm) | 30 |
| Napięcie | ~230V/ 50z |