LAMPA WISZĄCA 3D 5W LED ML201 Milagro
Opis
Stylistyka lampy przypadnie do gustu miłośnikom zarówno współczesnej, jak i klasycznej elegancji. Tradycyjny kształt klosza wykończono nowocześnie z unikalnym efektem trójwymiarowości podkreślonym przez linie mające na celu uwypuklić efekt 3D. Lampa prezentuje się doskonale pojedynczo, może stanowić także uzupełnienie spójnej aranżacji w której skład wejdą pozostałe lampy z kolekcji 3D.
Producent udziela na lampę 2-letniej gwarancji, w ramach której świadczy nieodpłatnie usługi gwarancyjne. Po upływie tego okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego."
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | LED |
| Żródło światła w komplecie | Tak |
| Moc | 5W |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Strumień świetlny | 350LM |
| Szerokość (cm) | 24 |
| Wysokość regulowana (cm) | 30-120 |
| Głębokość (cm) | 24 |
| Napięcie | ~230V/ 50z |