LAMPA WISZĄCA COPPER 5W LED | ML984 Milagro
Opis
COPPER 984 to propozycja firmy MiLAGRO. Moduł LED został zamknięty w akrylowym kloszu i wbudowany w oprawę w kształcie metalowej tuby o średnicy 3,8 cm. Obudowę można zawiesić na wysokości od 60 cm do 100 cm od sufitu. Regulowane zawiesie pozwala umieścić lampę na wysokości odpowiadającej potrzebom użytkowników. Model ten zawieszono na okrągłej podsufitce o wysokości równej 3,8 cm oraz średnicy wynoszącej 10 cm. Energooszczędny, zintegrowany z obudową LED ma moc równą 5 W. Wartość zasilania lampy sięga 230 V. Moduł LED zapewnia przyjemną dla oka barwę, zbliżoną do dziennej. Temperatura barwowa to 4000 K, a strumień świetlny ma wartość 350 lm.
Lampa COPPER 984 doskonale sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu industrialnym. Miedziany kolor wniesie nieco nowoczesności. Lampę można wykorzystać pojedynczo lub zestawić je w komplet. Lampy bez problemu zamontujemy na jednej wysokości lub zróżnicujemy ją, tworząc oryginalna kaskadę.
Lampa COPPER 298 została objęta 12-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Miedziany |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | LED |
| Żródło światła w komplecie | Tak |
| Moc | 5W LED |
| Ściemnianie | Nie |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Strumień świetlny | 350LM |
| Szerokość (cm) | 10 |
| Wysokość regulowana (cm) | 40-100 |
| Głębokość (cm) | 10 |
| Wysokość klosza (cm) | 28 |
| Napięcie | ~230V/ 50z |
| Szerokość klosza (cm) | 3.5 |
| IP | IP20 |
| Liczba ramion | 1 |
| Wymiary opakowania (cm) | 25 x 25 x 15 |