Lampa DIONE kinkiet gold 1092Y30 Aldex
2 sztuki
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Gwint | E27/E14 |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| IP | IP20 |
| Napięcie | 230V |
| Seria | DIONE |
| Szerokość produktu | 25 cm |
| Długość produktu | 38 cm |
| Wysokość produktu | 67.5 cm |