Lampa Dekoracyjna 2 kwadraty 52W Biała + Pilot IMOLA - 304 DomenoLED
10 szt.
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Kolekcja | IMOLA |
| Pilot | Tak |
| Moc | 52W |
| Barwa światła | CCT |
| Lm | 4160 Lm |
| Zasilanie | 230V |
| Kolor klosza | Mleczny |
| Wymiary produktu | 68 x 39 cm |
| IP | IP20 |